Спільна громадська приймальня голови Чернігівської ОДА, обласного прокурора та начальника управління УМВС в області
Останнім часом збільшилась кількість звернень від громадськості стосовно корупції та зловживань в органах влади різних рівнів.
Для налагодження відкритої комунікації з громадськими об’єднаннями та представникам ініціативних груп громадян керівництво області та силових відомств запрошує до спільної громадської приймальні з питань протидії корупції.
Приймальня працюватиме 25 червня 2015 року з 10:00 до 12:00 год. у приміщенні кінотеатру ім. Щорса, «червоний зал». З громадськістю спілкуватимуться голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, прокурор області Віктор Носенко та начальник управління УМВС в області Едуард Альохін.
Прохання до представників громадських організацій та ініціативних груп надати інформацію про конкретні факти щодо зловживань посадових осіб, поінформувати про випадки корупції та порушень закону, а також надати обґрунтовані пропозиції щодо розвитку міста та області до 17:00 год. 19 червня 2015 року. Відповіді на надану або надіслану інформацію надаватимуться під час роботи спільної громадської приймальні першочергово.
Інформацію можна надати:
- за телефоном гарячої лінії 0 800 501 740
- письмово або особисто на адресу Відділу роботи із зверненнями громадян апарату Чернігівської ОДА (Чернігів, вул. Шевченка, 7);
- електронною поштою skargi@regadm.gov.ua
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression