Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 19:57:30

Прес-брифінг "Подолання стереотипів стосовно децентралізації на основі кращих іноземних практик та українських законодавчих ініціатив"

10.06.2015   10:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на прес-брифінг 10 червня, який відбудеться о 10.00, за адресою: місто Чернігів, проспект Миру, 43, в конференц-залі Чернiгiвської обласної ради.
Захід відбудеться в рамках інформаційного семінару «Подолання стереотипів стосовно децентралізації на основі кращих іноземних практик та українських законодавчих ініціатив» організований Українським інститутомміжнародної політики (УІМП) та  Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні.У місті Чернігові партнером проекту виступив Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» (ЦПСА).
Під час семінару будуть висвітлені теми міжнародного досвіду реформ з децентралізації влади, нова система повноважень та підзвітності місцевих органів влади в Україні після впровадження реформи з децентралізації влади, нова архітектура місцевих фінансів – перерозподіл місцевих та загальнонаціональних податків, інша ресурсна база для виконання нових повноважень органами місцевого самоврядування.

Спікери (уточнюється):
Олена Медвєдєва, Катерина Сідаш, Надія Афанасьєва – експерти, Український інститут міжнародної політики;
Ростислав Томенчук – координатор групи транскордонного та міжрегіонального співробітництва  Платформи громадянського суспільства Договору про асоціацію Україна-ЄС;
Андрій Худик – експерт, Реанімаційний пакет реформ;
Яніна Казюк - кандидат наук з державного управління.


Даний захід входить у серію одноденних інформаційних семінарів щодо міжнародного досвіду для реформи децентралізації в Україні, що проводяться в різних регіонах Українидля представників місцевої влади та місцевого самоврядування.

Більш детальну інформацію щодо даного заходу Ви можете уточнити у координатора заходу в Чернігівській області – Старченко Сергій, тел. (093)-914-14-67.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.