Лекція "Вулиці та площі Чернігова — свідки історії"
Запрошуємо на лекцію «Вулиці та площі Чернігова — свідки історії» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Вулиці та площі Чернігова — свідки історії», яка відбудеться 10 червня, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).
П’ятницька, Успенська, Єлецька, Магістратська, Реміснича, Хлібопекарська, Гонча… Кожна з вулиць нашого міста має свою цікаву історію. Завідувач відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології Володимир Руденок розповість про вулиці, будинки і мешканців старого Чернігова.
Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 грн.
Телефон для довідок: 64-59-64.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.