Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:28:57

Відкриття міжнародної виставка "Тоталітаризм. Карикатури і шаржі"

10.06.2015   11:00Агенцiя

10 червня об 11-00 у Чернігівському військово-історичному музеї (вул. Шевченка, 55-а) відкривається міжнародна виставка «Тоталітаризм. Карикатури і шаржі».
Її організатори – Центральний друкований орган Міністерства оборони України журнал «Військо України» – головний редактор полковник Валентин Буряченко, директор міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі» Валерій Кругов і директор міжнародної виставки-конкурсу карикатур «Карлюка» Михайло Шлафер – обрали за мету показати світовій спільноті, що настав час, коли треба бити в набат. Весь світ у небезпеці від маніакально-непрогнозованих дій кремлівського «царька». І саме політична карикатура сьогодні б’є осиковим кілком у серце терориста та політичного дикуна.
В експозиції представлені роботи художників-карикатуристів із 38 країн світу, серед яких є й митці з Росії. Поціновувачі тонкого гумору матимуть змогу за зовнішнім сарказмом і сміхотворчим пафосом майстрів гострого олівця побачити й оцінити їхнє сприйняття буремних подій в Україні.
Відкриття заходу проходитиме в супроводі знаного як в Україні, так і за її кордонами Віськово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України, який очолює підполковник Олександр Шевчук.
Виставка триватиме до 24 червня.
Довідки за телефоном: 3 90 40
Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.