Прес-конференція "Спрощення процедур реєстрації бізнесу і майна"
28 травня о 16.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція за участю народного депутата України Помазанова Андрія Віталійовича та начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Власенка Юрія Дмитровича.
Основне питання для обговорення - спрощення процедур реєстрації бізнесу і майна, зокрема:
передача повноважень щодо реєстрації нерухомості і бізнесу безпосередньо місцевим органам влади;
удосконалення надання адміністративних послуг щодо реєстрації відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами;
впровадження електронних он-лайн сервісів.
До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації.
Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
тел. для довідок 77 51 88
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.