Прес-конференція "Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф"
У прес-конференції візьмуть участь:
- Руденко Костянтин Володимирович, д.м.н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ
України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
- Сіромаха Сергій Олегович, к.м.н., гол. лікар НІССХ ім. М.М. Амосова;
- Крикунов Олексій Антонович, д.м..н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту
НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
- Давидова Юлія Володимирівна, д.м.н., професор, завідуюча відділенням акушерських
проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
- Сало Сергій Васильович, к.м.н., завідувач відділення екстреної
ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;
- Кравчук Борис Богданович, к.м.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних,
гемодинамічних та ультразвукових методів дослідження.
Чернігівська міська лікарня № 2 (м. Чернігів, вул. 1 Травня, 168, 2-й поверх, великий конференц-зал)
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.