Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 06:08:49

Chernihiv Startup Day

16.05.2015   13:00Агенцiя

IHub Чернігів запрошує всіх, хто цікавиться стартапами, має круті ідеї і думає над їх втіленням в життя або вже працює над своїм продуктом відвідати Chernihiv Startup Day!

На захід у якості спікерів запрошені it-експерти та стартап-команди. Теми, які буде висвітлено:

•Як виглядає стартап-екосистема в Україні
Богдан Янатьєв (iHUB Network, Head of Events&Online Communications, Coordinator @ Seed Forum Ukraine);

•Запуск стартапу в українських реаліях
Максим Мірошниченко (WebProduction, CEO & Founder);

•Досвід запуску hardware-стартапу Force (пристрій розпізнавання жестів)
Елізавета Воронкова (Force, CEO).

Центр інновацій та підприємництва iHUB Чернігів знаходиться по вул. П’ятницька, 50 (4 поверх). Початок заходу о 13:00. Вхід безкоштовний за умови реєстрації (кількість місць обмежена)

Форма для реєстрації:
https://ihubcngmailcom.typeform.com/to/Uczyyf
Веб-сайт:http://chernihiv.ihub.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини