Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:03:19

Історія великого життя

07.05.2015   14:00Агенцiя

Почути реальні історії із уст правнуків словами прадідів, які пережили 1939-1945 роки та зустріли Перемогу, запрошує Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти.
7 травня о 14 годині відбудеться конкурс учнівських презентацій «Історія великого життя». Мета конкурсу – залучення молоді до вивчення історії свого роду та країни.
Учні гімназії №1 імені Георгія Вороного на розсуд журі та гостей книгозбірні представлять сімейні розповіді і перекази про те, як їх діди і прадіди пережили війну. До презентацій ставляться окремі вимоги, серед яких художнє викладення розповіді та застосування фотографій і документів із сімейних архівів. Роботи оцінюватиме журі у складі: Тетяни Іващенко – завідуючої філіалом імені Олега Кошового Прилуцького краєзнавчого музею імені В. І. Маслова, Романа Марусича – журналіста газети «Відомості Чернігівщини», Валентини Борох – старшого вчителя історії гімназії №1 імені Георгія Вороного, Геннадія Щесловського – викладача історії Прилуцького медичного училища.
Гостям буде запропонована книжкова виставка «Уроки Перемоги – очима поколінь».

Контактна особа – Ніна Горбань, головний бібліотекар юнацького відділу, тел.: 066-541-57-93, 3-30-24

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.