Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:44:57

Науково-практичний семінар за темою "Інноваційні психологічні форми та методи роботи командирів..."

16.04.2015   10:00Агенцiя

16 квітня з 10 до 14.00 на базі Чернігівського ОВК (клуб збірного пункту) проводиться науково-практичний семінар за темою «Інноваційні психологічні форми та методи роботи командирів (начальників) всіх ланок з підлеглим особовим складом та членами їх сімей в умовах проведення АТО».
Для прийняття участі в семінарі запрошено Президента Асоціації «Психодрами» України, Голову громадської організації «Конкордія», кандидата психологічних наук Мозгового В.І., старшого наукового співробітника Інституту психології ім. Г.С. Костюка (м. Київ) Царенко Л.Г., помічника Міністра оборони України з питань військової реформи Ричкову Т.Б.
Запрошуються представники патріотично налаштованих громадських та волонтерських організацій, представники засобів масової інформації.
Телефон для інформації: 093 00010 98

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.