Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 14:20:35

"Танцювальний марафон-2015"

05.04.2015   15:00Агенцiя

5 квітня о 15.00 в Міському Палаці культури відбудеться масштабний «Танцювальний марафон-2015». Захід проводиться на безкоштовній основі для всіх учасників.

У рамках танцювального марафону на одній сцені буде зібрано понад тридцять танцювальних колективів міста та області, які представлятимуть різні напрями хореографічного мистецтва, окресливши своєю творчістю переплетіння різноманітних хореографічних культур та стилів. Зокрема, глядачам будуть запропоновані виступи колективів за напрямами: народний, естрадний, сучасний танець, фольк, street-danceshow та іншими.

Організатори сподіваються, що «Танцювальний марафон-2015» стане стартом майбутнього хореографічного фестивалю, який буде проведено найближчим часом за сприяння органів міської влади у нашому місті та об’єднає творчі таланти у єдиному культурно-мистецькому проекті.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.