Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 08:39:18

Зустріч в КМЦ "Інтермеццо"

03.04.2015   17:00Агенцiя

Шановні прихильники та поціновувачі файного українського художнього слова! Вже прасує сорочку та скрупульозно підбирає краватку до подорожі у Чернігів оригінальний київський поет і прозаїк Сергій Пантюк.

3 квітня, о 17.00 годині, в КМЦ «Інтермеццо» відбудеться презентація його нової поетичної книжки «Мовизна», а також нової науково-фантастичної повісті для дітей «Вінчі й Едісон», а окрім того -- презентація книги відомого поета і заступника командира батальйону ОУН Бориса Гуменюка «Вірші з війни».

Буде чудова нагода послухати Сергія Пантюка, поспілкуватись з ним, і не лише про поезію, а й про те, як… «зав’язати з бухлом…», або: що потрібно знати і вміти, аби мати успіх поміж молодих поеток, або ж зовсім не поеток, але молодих

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини