Дитяча бібліотека подарує аудіокнигу власного виробництва дітям з вадами зору
30 березня о 15.00 до Міжнародного дня дитячої книги у рамках спільного проекту «Читаємо другу», працівники Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського вже вдруге завітають у гості до Чернігівського навчально-реабілітаційного центру (адреса: вул. 1-го Травня, 56), щоб презентувати та подарувати дітям з вадами зору аудіокнигу з записами творів шкільної програми.
Мета проект-акції «Читаємо другу»: за допомогою сучасних інтернет-технологій зробити більш доступними кращі твори світової та вітчизняної літератури для дітей і підлітків з вадами зору, допомогти їм в соціалізації та інтеграції у суспільстві.
До (вже другої) аудіокниги, яку записали (начитали) бібліотекарі, увійшли уривки найпопулярніших творів Всеволода Нестайка.
Під час заходу бібліотекарі відкриють маленьким читачам дивовижний і захоплюючий світ творів Всеволода Нестайка, діти зможуть прослухати уривки найулюбленіших творів та пригостяться солодощами.
Контактна особа – Оксана Дорохова, провідний редактор відділу методології бібліотечної роботи з дітьми.
Тел. 95-18-62
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.