Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 19:48:19

Заходи з нагоди дня народження гетьмана Івана Мазепи

20.03.2015   12:00Агенцiя

Заходи з нагоди дня народження гетьмана Івана Мазепи 20 березня у Чернігові на території Валу відбудуться заходи з нагоди 376-ї річниці гетьмана України Івана Мазепи. Початок о 12.00.
Біля пам’ятника гетьману Івану Мазепі:
- Богослужіння (заупокійна літія), проводить Українська православна церква Київського патріархату;
- Покладання квітів до пам’ятника Івану Мазепі;
- Мітинг за участю представників місцевих органів влади, установ та громадськості, науковців.

У виставковій залі Колегіуму відбудеться відкриття виставки, приуроченої до річниці з дня народження Івана Мазепи (спільний проект Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» та Чернігівського обласного історичного музею імені В. Тарновського).
У заході бере участь капела бандуристів імені Остапа Вересая (художній керівник, головний диригент, заслужена артистка України Раїса Борщ; головний хормейстер, заслужений працівник культури Микола Борщ).

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини