Веб-конференція "Практичні рекомендації для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС"
Веб-конференція за участю експертів у сфері агропромислового розвитку відбудеться в Чернігові 5 березня 2015 р. До роботи у заході залучені регіональні фахівці у сфері АПК з 9 областей України.
Метою веб-конференції є обговорення практичних рекомендацій для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС, висвітлення інформації щодо регіональної специфіки областей України, діяльності малих виробників сільськогосподарської продукції.
Рекомендації демонструватимуть потенціал розвитку малого аграрного бізнесу та сільських територій, забезпечення самозайнятості населення в контексті Угоди про асоціацію з ЄС та міститимуть інструкції до дій, відповіді та практичні поради щодо створення ініціативних груп при сільських радах, регіональних агентств для вивчення існуючих практик відродження та розвитку кооперації й підприємництва на селі; відродження фермерства, відновлення традиційних видів господарської діяльності, супутніх сільгоспвиробництву (народних ремесел, виноробства, сироваріння, а також органічного землеробства і скотарства), розвитку зеленого туризму тощо.
Початок заходу: 5 березня о 14.30.
Місце проведення: аудиторія № 1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.
Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.
Останні новини Чернігівщини
Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44
Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською
9 червня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression