Володимир Хоменко та Олександр Соколов відвідають КЕП "Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "ТехНова"
8 лютого голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідають КЕП "Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "ТехНова", де ознайомляться з особливостями роботи підприємства у період низьких температур та перспективами розвитку ТЕЦ.
Початок заходу: о 12.00
Для журналістів - виїзд з двору міської ради об 11.40
Запрошуємо представників усіх зацікавлених ЗМІ. Обовязкова акредитація за тел.: 614 -197.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).