Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 жовтня, 11:16:00

"Підприємці та перші особи Чернігівщини вимагають звільнення головного податківця області"

13.02.2015   14:30Агенцiя

Прес-конференція на тему: «Підприємці та перші особи Чернігівщини вимагають звільнення головного податківця області».  Мова піде про кричущу ситуацію на Чернігівщині, де високопосадовці–податківці руйнують приватно-державне партнерство в регіоні , діють у розрізі  з політикою президента України Петра Порошенка у напрямку консолідації суспільства та очищення влади, порушують закон та уникають люстрації.  
Під час прес-конференції представники  громадських організацій, асоціацій та об‘єднань підприємців  Чернігівщини  нададуть детальну інформацію щодо ситуації, оголосять призвища чиновників , які відмовляються від виконання закону  та оприлюднять подальший план дій по проведенню безстрокової акції протесту.
Учасники: голова ради підприємців при Чернігівській ОДА, голова асоціації роботодавців Чернігівщини Сергій Берестовий; голова спільного представницького органу сторони роботодавців Чернігівської області Віктор Лазар; заступник голови Чернігівської міської профспілкової організації “Підприємець” Дмитро Нікішин; президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов, представники громадських організацій та активісти Чернігівщини (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).
Початок - 14.30
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Останні новини Чернігівщини

Збитки близько 1 млн млн грн через незаконну порубку у лісах Прилуччини – підозрюється лісник 11:05

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури повідомлено про підозру ліснику районного лісництва у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Патрульні виявили нетверезого водія, який позбавлений права керування транспортними засобами 09:51

28 жовтня, близько 22-ї години, патрулюючи автодорогою Р-56 (Чернігів — Пакуль — КПП “Славутич”), інспектори зупинили автомобіль Renault Megane, водій якого, змінюючи напрямок руху, не подав сигнал покажчика повороту.

Якість води у річках навколо Чернігова не чинить гострої токсичної дії 09:14

На початку жовтня у межах Чернігова проведено перевірку якості поверхневих вод у 17 створах річок Десна, Стрижень та Білоус.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини