Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:31:21

Існування Діалізного центру "Фрезеніус" під загрозою

12.02.2015   11:00Агенцiя

12 лютого о 11.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м. Чернігів, вул.. Г. Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція присвячена питанню існування Діалізного центру «Фрезеніус» в м.Чернігів.
Через бездіяльність місцевої влади найближчим часом може припинити  існування Діалізний центр «Фрезеніус». У цьому центрі отримують лікування близько 100 хворих з хронічною нирковою недостатністю (в т.ч. переселенці із зони АТО). Це тяжкохворі люди, які за відсутності своєчасного і кваліфікованого лікування, протягом 2 тижнів можуть просто померти. Інші мед. установи міста Чернігова, через брак обладнання та постійно зростаючого числа таких хворих, не можуть забезпечити їх належним лікуванням. Місцева влада не приймає ніяких дій, при цьому не виконуючи ані доручення Президента України, ані договірні зобов'язання з компанією «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
Хворі та їхні родичі доведені до безвиході і готові на крайні заходи. У вирішенні питання їхнього життя або смерті вони можуть покластися тільки на суспільний резонанс.
Учасники заходу:
голова Чернігівської профспілки підприємців Варнакова Олена Юріївна
депутат Чернігівської міської ради Гармаш Павло Миколайович
пацієнти діалізного центру «Фрезеніус» в м.Чернігів.

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.