Що має робити ЖЕК і як "примусити" це робити
Зустріч буде присвячена відносинам між мешканцями та ЖЕК. Хто та на що має право, які обов’язки покладаються на обидві сторони. Про це будемо говорити 29.01.2015 о 18.00 в приміщенні ГО Голос Батьків, яка знаходиться за адресою: вул. П’ятницька, 39, оф. 105.
Учасники зможуть отримати інформацію, яка допоможе ефективно спілкуватись з представниками цього відомства. Під час зустрічей учасники зможуть заповнити анкету, та вказати які теми найбільше їх цікавлять.
Блок зустрічей присвячений відносинам між ЖЕК та мешканцями проводиться в рамках проекту "Муніципальна енергетична реформа".
Координатор житлово-комунальних програм ГМ Опора при підтримці Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень проводить низку зустрічей, направлених на інформування мешканців багатоквартирних будинків щодо можливостей енергозбереження та формування тарифів на комунальні послуги.
,
Також планується зустріч присвячена ОСББ. ОСББ - покращення це, чи проблеми? Про це учасники зможуть спитати у керівника одного з Чернігівських ОСББ.
Запис на участь за телефонами:
068 1203690, 930736, 067 9309966, 093 7656931
або заповніть анкету https://docs.google.com/forms/d/1IfuizdmxwFyexuE4B6gpfDIjhb_nfTbKKN63TSD8oEI/viewform?embedded=true
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.