Прес-конференція "Як звичайним чернігівцям винести питання на розгляд депутатів"
У вівторок, 27 січня 2015 року, об 11.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м.Чернігів, вул.. Г. Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція на тему «Як звичайним чернігівцям винести питання на розгляд депутатів".
Вкотре запрошуємо обговорити, які можливості створюють місцеві ініціативи, чому ця процедура є важливою не тільки для громадськості, але і влади, а також дійти розуміння, наскільки зацікавлені сторони готові до співпраці.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами