НОВОРІЧНИЙ ПЕРЕПОЛОХ - лісове кантрі
"Говорят под Новый год,
Что не пожелается, -
Все всегда произойдет,
Все всегда сбывается"
(старовинне)
Всі дорослі колись були маленькими, читали казки і вірили в Діда Мороза. «Новорічний переполох» - музична казка для дорослих в стилі кантрі. Улюблені казкові персонажі збираються на лісовій галявині, щоб весело зустріти Новий рік.
Зрозуміло, що без катавасій не обійдеться…
Постановка Геннадія КАСЬЯНОВА
Сценографія та костюми Олени СОЛОВЙОВОЇ
Тести пісень та інтермедій Алли ПУШКІНОЇ
Музичне рішення засл. діяча мистецтв України Сергія ВОВКА, Олександра КОРЗАЧЕНКА
Хореографія Олени ТІПАЛОВОЇ
Прем’єра вистави 24 грудня 2009 року
Тривалість вистави 1 година 15 хвилин
Вистава дається російською мовою
Чернігівський молодіжний театр
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
тел./факс (+38 0462) 77-89-48
e-mail: mt.ch@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.