Прес-конференція "Фіскальна служба Чернігівської області – це не зміна злочинної системи, а повернення в деструктивне минуле"
29 грудня об 11.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул.. Г. Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція на тему «Фіскальна служба Чернігівської області – це не зміна злочинної системи, а повернення в деструктивне минуле»
Під час обговорення представники підприємців торкнуться питання дій податкових органів в Чернігів області та створення громадської ради з недопущенням до її роботи представницького органу сторони роботодавців.
До участі в прес-конференції запрошені:
- 9 обласних громадських галузевих організацій
- спільний представницький орган сторони роботодавців Чернігівській області
- 2 об’єднання організацій роботодавців Чернігівської області
- представники Торгово-промислової палати Чернігівської області
- представники підприємницьких структур області,
- депутати Чернігівської обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.