27-мі грудневі театральні вечори у Молодіжному театрі
В МОЛОДІЖНОМУ ТЕАТРІ стартують 27-мі ГРУДНЕВІ ТЕАТРАЛЬНІ ВЕЧОРИ. Цього року на розсуд глядачеві представлені вистави Київських театрів:
2 грудня
ТЕАТР "АКТОР" (Київ)
У.Гібсон
"ГІТЕЛЬ І ДЖЕРРІ" - повість про кохання
Любов - тема вічна і незбагненна. Як часто ми страждаємо від холоду і відчуження коханої людини, а власної байдужості не помічаємо, і тоді найдорожче зникає назавжди. Ми звикли, що чоловіки - сильна стать, а от жінки... Та хіба можна назвати слабкою жінку, котра так шалено бореться за свою любов?
Чи оптимістичний фінал вистави? Він правдивий, і цим наближений до реальності. Адже любов - це обітниця, яку дають лише раз у житті.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.