Щорічний Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocuDays UA розпочинає свою роботу в Чернігівській області
Наприкінці минулого століття на світовому ринку кінофестивалів з’явився новий формат – кінофестивалі про права людини. Фільми, що показуються на фестивалі відображають фактичний стан прав людини, їх порушення або бачення та наміри щодо пошуку шляхів відновлення таких прав. Кінокартини мають форму документального фільму.
В Україні Міжнародний фестиваль «Дні документального кіно про права людини» (http://docudays.org.ua/) вперше було організовано спільно з інституціями ООН у 2003 року. Зараз фестиваль відбувається практично по всіх регіонах України.
Унікальністю фестивалю є те, що фільми, які демонструються в рамках фестивалю, НЕ МАЮТЬ іншого шансу зустрітися із глядачем в Україні, окрім як в рамках даного фестивалю. Кожен фільм має дозвіл на перегляд тільки в рамках фестивалю, він НЕ МОЖЕ продаватися, копіюватися і демонструватися поза межами фестивалю.
25 листопада відбудеться прес-конференція під час якої можна буде дізнатися про фільми, що будуть демонструватися цього року та інші заходи в рамках фестивалю (фотовиставки, методичні виставки, майстер-класи).
Також, під час прес-конференції, всі присутні матимуть змогу побачити фрагменти забороненого в Росії фільму Олександра Гелентеєва «Путинські Ігри».
Зустріч відбудеться 25 листопада о 14.00 у конференц-залі готелю «Україна» (4 поверх).
Громадська організація «MART» та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини є офіційними представниками Фестивалю в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.