Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:28:19

Засідання круглого столу "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги. Результати перших кроків"

18.11.2014   15:00Агенцiя

18 листопада Чернігівський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовує проведення круглого столу на тему: «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги. Результати перших кроків».

Під час заходу будуть обговорені питання запровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених наказом Міністерства юстиції від 25.02.2014 № 386/5, який набрав чинності 1 липня поточного року та є обов’язковим для застосування адвокатами при наданні ними безоплатної вторинної правової допомоги, а також проблеми, з якими стикаються адвокати при використанні цих Стандартів та механізми взаємодії Чернігівського обласного ЦНБВПД із суб’єктами у сфері правосуддя задля їх вирішення.

Круглий стіл відбудеться за участю програмного директора Української фундації правової допомоги Бондаренко А.Л., представників: Головного управління юстиції Чернігівської області, суддівського корпусу, обласної та міських прокуратур, обласного управління МВС України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в області, Чернігівського слідчого ізолятора, Ради адвокатів та КДКА Чернігівської області, керівництва Чернігівського обласного ЦНБВПД та адвокатів Чернігівської області.

Початок заходу: 15 год. 00 хв.

Місце проведення: готель «Придеснянський».

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.