Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:58:32

Відкриття персональної виставки чернігівського художника Миколи Добровольського "З любов’ю..."

20.11.2014   15:00Агенцiя

20 листопада 2014 року у Мистецькій вітальні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відкриється перша персональна виставка самобутнього чернігівського художника-пейзажиста Миколи Добровольського. Називатиметься вона "З любов’ю..." і налічуватиме близько 40 полотен.

Один з розділів експозиції буде присвячений краєвидам неповторного Седнєва.

Інший - пам’яті батька живописця, теж художника Олександра  Добровольського і складатиметься з його робіт.

Відкриття виставки - о 15.00

Микола Олександрович Добровольський народився 3 серпня 1960 року на Миколаївщині в родині військовослужбовця. Першим вчителем малювання був батько. Закінчив Одеський сільськогосподарський інститут (1987 р.), а в 1989 р. - факультет графіки і живопису Московського інституту ім. Н. К. Крупської (заочно). Працював у закладах культури кіно- і радіомеханіком, інструктором, художником-оформлювачем.

Проживає у Чернігові. Живописом займається з 1993 року. Пише портрети, пейзажі, жанрові роботи. Член Чернігівського творчого об’єднання художників "Деснянська палітра" з 2006 р.

Брав участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних  виставках. Виставлявся в мистецьких галереях Києва, Чикаго і Майямі (США). Співробітничав з відомим чиказьким галеристом Джоном Карлсоном.

Роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Німеччини, Ізраїлю, Австралії.

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.