Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:26:52

Презентація двохтомника Сергія Єфремова "Публіцистика революційної доби (1917–1920 рр.)"

18.11.2014   11:00Агенцiя

Презентація двохтомника публіцистики Сергія Єфремова, що вийшов друком у видавництві «Дух і Літера», відбудеться в прес-клубі «Ділове слово» 18 листопада. Його поява стала можливою завдяки підтримки Американської ради наукових товариств та Міжнародного фонду «Відродження».
До видання ввійшли 830 статей українського громадсько-політичного і державного діяча або майже вся його публіцистична спадщина доби Української революції початку ХХ ст. Певною мірою це – хрестоматія української журналістики, адже автор працював у всіх тогочасних професійних жанрах: тут є інформація, репортажі, замітки, коментарі, рецензії, статті, памфлети, некрологи, нариси, замальовки...
Упорядники видання прагнули зібрати разом максимально можливу кількість публікацій С. Єфремова, що виходили в ним же редагованих газетах «Нова рада», «Рада», «Промінь», «Громадське слово» протягом 1917—1920 рр. Зрештою не виявленими залишилися лише кілька матеріалів, переважно заборонених цензурою за часів влади Гетьманату та Добровольчої армії. Тепер для широкого кола політологів, істориків, журналістів, громадських діячів, управлінців став доступним значний обсяг класичної української суспільної публіцистики, що супроводжується науковими коментарями, іменним та географічним покажчиками.
Під час презентації укладачі (доктор історичних наук, професор Владислав Верстюк – керівник авторського колективу, кандидати історичних наук Галина Басара, Володимир Бойко, Віталій Скальський) розкажуть про роботу над текстом двохтомника висловлять власне бачення творчої спадщини Сергія Єфремова.
 
Дата презентації: 18 листопада 2014 року.
Початок: об 11.00.
Місце проведення: актовий зал Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Белінського, 11).
Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.