Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 10:12:06

Зустріч з представниками інвестиційної консалтингової компанії “Star Consulting”

13.11.2014   11:00Агенцiя

13 листопада відбудеться зустріч з представниками інвестиційної консалтингової компанії “Star Consulting” щодо залучення фінансування європейських інвесторів для реалізації інфраструктурних проектів в малих містах України на засадах державно-приватного партнерства та механізму концесії.
Проводять захід Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації спільно з Державним підприємством «Центр розвитку державно-приватного партнерства» (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства).
Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал засідань № 2 облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.