Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 08:44:18

Круглий стіл "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

11.11.2014   13:00Агенцiя

Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі також візьме участь у засіданні "круглого столу" на тему "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура", за участю керівництва області, представників УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратури Чернігівської області, Чернігівської філії концерну РРТ, засобів масової інформації, медіа-експертів та громадськості.
Під час заходу планується обговорити питання зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір; проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання в інформаційному просторі Чернігівщини; складові та загрози національної інформаційної безпеки України.

Початок заходу: 13:00 год.
Місце проведення: зал засідань облдержадміністрації №2.

Порядок денний засідання круглого столу
"Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

1. Пропозиції Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір.
Спікери: голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі В. Костицький.
Обговорення: обласна організація Національної спіли журналістів України, представники громадськості та ЗМІ.

2. Інформаційний простір Чернігівської області - проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання.
Спікери: начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА В. Сорокін
Обговорення: УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратура Чернігівської області, Чернігівська філія концерну РРТ, Чернігівська ОДТРК, представники громадськості та ЗМІ.

3. Складові та загрози національної інформаційної безпеки України. Гарантії психологічної безпеки населення під час зовнішньої інформаційної агресії. Формування системного підходу у розв'язанні проблем інформаційного суверенітету держави.
Обговорення: представники громадськості та ЗМІ, медіа-експерти, Чернігівський обласний військовий комісаріат.
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини