Акція "Ярмарок підкупу"
У четвер, 16 жовтня, біля Головпоштамту об 11:00 Громадський сектор Євромайдану проведе акцію «Ярмарок підкупу».
Уже багато виборів поспіль саме підкуп виборців є головним порушенням виборчого законодавства. Хоча якщо раніше підкуп був прямим, то тепер він змушений мутувати і мімікрувати. Тому пропонуємо вашій увазі безпрецедентний «Ярмарок підкупу» виборців, де буде креативно представлено всі відомі його види та підвиди:
- Класичні методи: продуктові набори, канцелярські набори, безкоштовні медичні послуги (вимірювання тиску тощо)
Підкупний ресторан запросить усіх готових «проїсти» свій голос
Дітям кульки та подібні товари з символікою кандидата, щоб батьки не забули, за кого мають проголосувати
- Лавочка імені кандидата – популярний передвиборчий атракціон: встановлення лавочок, дитячих майданчиків тощо напередодні виборів (увесь інший час вважається несприятливим для такої діяльності)
- Прейскурант цін за побудову/ремонт держустанов (варіант – церков) – без готовності проголосувати за «правильного» кандидата просто неможливий
-Набори сертифікатів – найрізноманітніших (на 200 грн знижки, абонемент на фітнес-центр, на безкоштовне УЗД – від фантазії кандидата залежить).
- Підкуп через благодійні фонди – останній тренд: за допомогою «дірок» в українському законодавстві кандидати мають можливість маскувати свій підкуп.
Також на ярмарку буде оприлюднено вже зафіксовані факти підкупу виборців кандидатами у народні депутати.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.