Презентація програми зі взаємодії суб’єктів в сфері протидії торгівлі людьми в Чернігівській області
У п’ятницю, 17 жовтня, об 11.00, в м.Чернігові в дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться прес-конференція, присвячена Європейському дню проти торгівлі людьми та старту на Чернігівщині проекту із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми.
Із журналістами зустрінуться:
– Оксана Сердюк, директор Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації;
– Алла Кот, lиректор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді;
– Володимир Олійник, заступник начальника відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми Управління МВС України в Чернігівській області;
– Наталія Піддубна, керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.