Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:47:15

Візит А. Парубія до Чернігова

08.10.2014   11:00Агенцiя

8 жовтня Чернігів відвідає лідер Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", № 4 у списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ",  екс-секретаря РНБО Андрій Парубій.
План візиту:
11.00, Красна площа
Андрій Парубій разом із кандидатом до Верховної ради України по ТВО № 205, командиром спецбатальйону при УМВС «Чернігів» Романом Пицківим братиме участь в урочистій зустрічі бійців спецбатальйону «Чернігів», що повертаються із зони АТО
12.00, Красна площа
Прес-тур до бомбосховищ м. Чернігова
13.00-14.30, у приміщенні профспілок по вул.Шевченка, 5
відбудеться круглий стіл на тему «Захист громадян Чернігова під час надзвичайних ситуацій».




 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини