Прес-конференція Дмитра Тимчука та Олександра Кодоли
Запрошуємо Вас взяти участь у прес-конференції Координатора Військової ради Політичної партії "Народний фронт", підполковника запасу, лідера групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука та Олександра Кодоли, керівника обласної організації політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".
Теми для обговорення:
- Рефомування силових відомств, створення системи захисту і безпеки держави;
- люстрація чиновників, які співпрацювали з режимом Віктора Януковича, брали участь у розпалюванні сепаратизму та були учасниками корупційних скандалів.
Прес-конференція відбудеться у вівторок, 7 жовтня, об 11:30, в конференц-залі готелю "Україна", що знаходиться за адресою: проспект Миру, 33 (4 поверх).
Реєстрація з 11:20.
Для довідок: pressnf@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.