Як зменшення норм споживання газу вплине на сімейний бюджет малозабезпечених громадян?
Відповідь на це запитання отримаємо у вівторок, 7 жовтня, під час прес-конференції керівництва ПАТ «Чернігівгаз». З журналістами зустрінуться голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, перший заступник голови правління ПАТ «Чернігівгаз» - заступник з постачання та обліку газу Сергій Савченко та начальник управління реалізації газу Олександр Близнюк.
Питання, що розглядатимуться:
- як змінилися норми споживання газу для населення;
- які зміни відбулися в нормативній базі;
- хто зі споживачів буде платити менше, а хто більше після зменшення норм споживання газу;
- наскільки зменшиться державна компенсація витрат пільговиків на індивідуальне опалення із введенням нових норм споживання;
- яким чином нові норми вплинуть на програму з безкоштовної установки лічильників газу;
- з якими питаннями споживачі можуть звернутися до абонентних відділів ПАТ «Чернігівгаз».
Місце проведення прес-конференції:
Конференц - зала готелю «Україна», 4 поверх
Час проведення:
7 жовтня вівторок, початок о 10-00.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.