Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 13:06:23

Планування інформаційної кампанії на виборах

04.10.2014   10:00Агенцiя

Сумський обласний комітет молодіжних організацій проводить координаційну зустріч активістів громадського сектору Чернігівщини з метою напрацювання ідей для проведення інформаційної кампанії по активізації виборців на Парламентські вибори.
Головною метою проекту є залучення якомога більшої частини населення до участі у виборах, навчання населення працювати з владою, контролювати, співпрацювати, лобіювати інтереси місцевої громади.

Дата: 4 жовтня

Час проведення: 10:00-13:00 годин, початок реєстрації 9:30

Місце проведення: Навчально-методичний центр профспілок Чернігівської області,м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а

Формат зустрічі: обговорення форми і методів поширення активізаційної продукції, налагодження партнерства, презентація проекту для запрошення на тренінг «Виборче право. Спостереження. контроль», напрацювання ідей для поліграфічної продукції.

Запрошуються до участі представники громадських організацій, студенти, активні громадяни, зацікавлена молодь, готова до навчання, співпраці, креативних ідей та незаангажованих дій.
Учасникам з інших міст та селищ Чернігівської області відшкодовуються повна сума витрат на проїзд (при наявності квитків в ОБИДВА напрямки).
По завершенню зустрічі організатори частують смачненьким кава-брейком.
Контактна особа: Неля Лавріненко, 067 464 81 73, n.lavrynenko@cym.org
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.