"Книжкова сотня" іде в Чернігів
Відомий український письменник Андрій Кокотюха зорганізував акцію "Книжкова сотня", а чернігівська "Просвіта" допомогає її провести.
Суть ідеї: одна сільська, одна міська і одна районна бібліотеки формують список замовлень на книги сучасних українських авторів, що користуються попитом у читачів. Далі Андрій Кокотюха оголошує збі р коштів і закупку книг. Кожна бібліотека отримає по 15 назв.
За сприяння чернігівської "Просвіти" книги отримають Іванівська сільська бібліотека Чернігівського району, Чернігівська міська бібліотека імені М.Коцюбинського та Менська районна бібліотека.
З книгами до нас їдуть Юрій Макаров з дружиною- художницею Ідою Ворс, Анатолій Дністровий, Андрій Кокотюха та директор видавництва "Грані - Т" Микола Кравченко.
Зустрічайте у Чернігові - в бібліотеці імені Коцюбинського (на розі вулиць Коцюбинського і Кирпоноса) - о 14 годині.
Все це - 28 серпня.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.