Відкриття виставки живопису та графіки "Під сигнатурою Південної Пальміри"
8 липня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки живопису та графіки «Під сигнатурою Південної Пальміри».
Експозиція ілюструє становлення і розвиток однієї з найзначиміших вітчизняних художніх шкіл – одеської живописної школи, коріння якої сягає кінця ХІХ століття, а традиції збережені сучасними митцями досьогодні.
Твори датовані 1890-ми – 2013-ми роками.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Горького, 6
тел. +38(0462)67-67-15; 77-46-16
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.