Прес-тур на "Полюс достатку"
Чернігівський медіа-центр «Моє місто» продовжує ініціативу з підтримки місцевого товаровиробника. На цей раз запрошуємо представників ЗМІ відвідати ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Полюс достатку» - підприємство, що виготовляє різноманітні напівфабрикати з натуральної сировини, а саме пельмені, котлети, млинці з начинкою тощо. Прес-тур відбудеться 8 липня, початок – о 11.00. Ми не тільки оглянемо виробничі цехи компанії, а й продегустуємо продукцію місцевого виробника!
Питання для обговорення:
· Запровадження сучасних технологій виробництва на підприємстві;
· Власна сировинна база – одна з умов ефективного виробництва;
· Контроль якості продукції, стандарти якості;
· Енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії;
· Як відрізнити якісну продукцію від підробки – поради виробника;
· Бізнес по-чернігівськи в умовах нестабільної економіки в країні тощо.
Спікери:
На запитання чернігівських журналістів нададуть вичерпні відповіді голова спостережної ради ТОВ «Полюс достатку» Олександр Безнощенко, а також інші фахівці підприємства.
Увага! Прес-тур відбудеться 8 липня. Початок заходу – 11.00, і ми чекаємо на вас о 10.30 біля бібліотеки Короленко, аби відправитися на «Полюс достатку» автобусом. Якщо комусь зручно діставатися своїм ходом, повідомляємо адресу підприємства: вул. Старобілоуська, 73.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.