Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 12:10:16

Публічні дебати щодо впливу Угоди про асоціацію на агропромисловий сектор

18.06.2014   11:00Агенцiя

Публічні дебати на тему: «Угода про асоціацію сприятиме розвитку агропромислового сектору України» проводитимуться 18 червня 2014 року в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Передбачається, що висвітлюватимуться сильні та слабкі сторони сільського господарства України, а також аналізуватимуться можливості та загрози, очікувані вигоди, які отримають українські аграрії після введення в дію положень Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Також обговорюватимуться можливі труднощі, виклики, пов’язані з адаптаційними процесами, та шляхи їх усунення.
В дебатах візьмуть участь представники Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, науковці Чернігівського державного інституту економіки і управління, власники домогосподарств.
Учасниками заходу також стануть виробники, переробники та споживачі продукції агропромислового сектору, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, державні службовці Чернігівщини, студенти, викладачі, журналісти, які зможуть долучитися до дискусії. Запрошуємо всіх бажаючих.
Час проведення заходу: 18 червня 2014 року. Початок об 11.00.
Місце проведення: м. Чернігів, пр.-т Миру, 43, аудиторія № 3 (будинок обласної ради).

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини