Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 20:54:42

Як забезпечують реалізацію державної гендерної політики на Чернігівщині?

11.06.2014   11:00Агенцiя

11 червня об 11:00 в готелі «Профспілковий» (вул.Шевченка, 105-а, 2-й поверх, к.202) відбудеться круглий стіл з метою підведення підсумків проекту «Проведення громадського функціонального обстеження місцевих органів влади для підвищення ефективності державної гендерної політики», що здійснювався ГО «Центр політичних студій та аналітики» за сприяння Посольства Нідерландів та у співпраці з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Під час заходу будуть висвітлені результати проекту, який відбувався впродовж січня-травня 2014 р., обговорені питання реалізації гендерної політики у Чернігівській та інших областях України, інституційної спроможності місцевих органів влади реалізовувати державну гендерну політику. Громадські активісти та представники місцевих органів влади спробують визначити найбільш проблемні питання, що заважають якісній реалізації державної гендерної політики на місцевому рівні та можливі шляхи їх подолання.
До участі в заході запрошуються представники Чернігівської облдержадміністрації, обласної ради, Чернігівської райдержадміністрації, Чернігівської міської ради, до чиїх повноважень належить реалізація державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; представники громадських організацій, що опікуються питанням забезпечення гендерної рівності; журналісти; регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».