Прес-конференція "Публічне обговорення результатів моніторингової кампанії "Декларації без декорацій"
29 травня о 14.00 год в дискусійному клубі «Експертна думка», відбудеться прес-конференція на тему «Публічне обговорення результатів моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», в рамках якого будуть представлені результати аудиту відповідності стилю життя високопосадовців Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської міської ради змісту їх майнових декларацій.
Питання, що будуть обговорені в рамках заходу:
1. Як майнові декларації можуть запобігати корупції. Важливість проекту. Інформація про основні проектні етапи, методологія.
2. Результати дослідження у національному та регіональному розрізі. (Інформація про колишніх чиновників).
3. Презентація пакету антикорупційних законів та інструментів протидії корупції.
Організатор заходу – Transparency International Ukraine та Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».
Адреса проведення заходу: приміщення дискусійного клубу «Експертна думка», м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а.
Початок: 13:00 год.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною