Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 15:37:00

Засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

28.05.2014   11:00Агенцiя

28 травня відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів. На ній планується розглянути питання:
- Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік.
- Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік.
- Про розгляд пропозицій облдержадміністрації щодо підпорядкування та фінансування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".
- Про результати перевірки, проведеної обласним управлінням лісового та мисливського господарства щодо дотримання умов ведення мисливського господарства ТОВ «Добрянкаінвестліс» на території Ловинської, Олешнянської та Олександрівської сільських та Замглайської селищної рад Ріпкинського району.
- Про безпечність застосування отрутохімікатів в сільському господарстві Чернігівської області.
- Про розгляд інформації Деснянського басейнового управління водних ресурсів «Про встановлення власників гідротехнічних споруд штучних водних об’єктів» та інші.

Засідання розпочнеться об 11 годині в залі засідань президії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини