Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:12:11

Особливості кредитування в Україні за нинішньої політичної та економічної ситуації

29.05.2014   14:00Агенцiя

29 травня о 14.00 в Чернігові відбудеться прес-конференція на тему банківського кредитування. В рамках соціально-освітнього проекту «Фінансовий клуб» експерти Банку ПІВДЕННИЙ розкажуть чернігівським журналістам про основні тенденції кредитування фізичних осіб в Україні, про основні ризики, що з ними пов’язані, що також варто знати клієнтам.

Не зважаючи на складну політичну та економічну ситуацію, кредити як і раніше користуються попитом і залишаються важливим фактором у стимулюванні розвитку економіки. За статистикою Національного банку України, обсяг кредитів, виданих фізичним особам в 2013 р., виріс на 3 %. Найчастіше українці брали кредити на побутові покупки. Однак разом із зростанням кредитування, на жаль, поступово падає платоспроможність населення, констатують банкіри.

Експерти також розкажуть про те, як краще вибирати кредит, на що звертати увагу при підписанні договору , як оцінити свою кредитоспроможність. На запитання представників ЗМІ вичерпні відповіді надасть начальник кредитного відділу філії Банку ПІВДЕННИЙ в Києві Юрій Миколайович Юровський.

Увага! Прес-конференція в рамках соціально-освітнього проекту «Фінансовий клуб» відбудеться 29 травня в 14:00 в конференц-залі готелю «Україна» (м. Чернігів, проспект Миру, 33, IV поверх).

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Просимо завчасно акредитуватися!

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.