Міжсекторальна співпраця як інструмент розвитку територіальних громад прикордонних районів
Семінар для голів територіальних громад прикордонних районів на тему: “Міжсекторальна співпраця як інструмент розвитку територіальних громад прикордонних районів Брянської (Російська Федерація) та Чернігівської областей” (на виконання Плану заходів щодо співпраці Чернігівської, Брянської, Гомельської областей у рамках Єврорегіону “Дніпро” на 2012–2013 роки).
Проводять: Сіверський інститут регіональних досліджень, Рада муніципальних одиниць Брянської області, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Брянський філіал Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації.
м.Новгород-Сіверський, конференц-зал ДП “Готель “Слов’янський”. Початок об 11:00.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.