Брифінг в облдержадміністрації
19 травня, у понеділок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг на тему:
1. Організація підготовки до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Питання підготовки державного реєстру виборців. Сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень.
Спікер:
• начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Валерій Білоокий.
2. Актуальні питання щодо мобілізації. Стан справ у військових частинах, які базуються на території області.
Спікери:
• начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) Вадим Мисник;
• начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев.
Також представники ЗМІ зможуть отримати оперативну інформацію з інших соціально-економічних питань розвитку області.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала №2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!