Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 19:51:18

Прес-конференція з метою презентації проекту "Здорова родина – здорова країна"

16.04.2014   11:00Агенцiя

16 квітня 2014 року об 11.00 в залі №2 Чернігівської обласної державної адміністрації відбудеться прес-конференція з метою презентації проекту «Здорова родина – здорова країна» який реалізується Чернігівською молодіжною громадською організацією «Міський молодіжний центр «Жменя»  у рамках програми АМР США «Здоров’я жінок України».
Метою проекту «Здорова родина – здорова країна» є зменшення кількості абортів, привернення уваги людей репродуктивного віку та ефективного планування сім’ї шляхом інформування населення Чернігова та Чернігівської області щодо ефективних способів збереження репродуктивного здоров‘я із залученням регіональних ЗМІ.
В рамках прес-конференції відбудеться презентація просвітницьких заходів, партнерів проекту та трансляція відео-роліку у раиках програми.
Заходи проекту («Крок до сімейного життя», «Живий мікрофон», трансляція соціального роліку та розміщення інформації про гарячу лінію з питань репродуктивного здоров’я в місцевих та регіональних ЗМІ та інші) нарпавлені на залучення до обговорення проблеми збереження репродуктивного здоров’я населення м.Чернігова, Ніжина, Прилук, а також мешканців смт.Ріпки, с. Гончарівське.
Партнерами в реалізації проекту є Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, місцеві та регіональні ЗМІ, обласна та міська Клініки дружні до молоді, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Запрошуємо до участі у прес-конференції одного представника Вашої організації/установи.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».