Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 22:21:14

Відкриття фотовиставки чернігівського письменника, мандрівника Олександра Волощука

08.04.2014   15:00Агенцiя

8 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття фотовиставки чернігівського письменника, мандрівника Олександра Волощука.
Виставка презентує світлини, зроблені під час його останньої довготривалої подорожі до Центральної Азії, Китаю та Монголії. Також експонуватимуться речі, привезені з цих країн. Відвідувачі зможуть почути захоплюючу розповідь про мандрівку, що повторила шлях відомого вченого, дослідника Миколи Пржевальського, враження від спілкування з представниками різних народностей.

Чернігівський обласний художній музей
ім.Григорія Галагана
вул. Горького, 6
м.Чернігів, 14006
тел. факс +38(0462)67-67-15

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини