Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 19:38:29

Відкриття пересувної експозиції "Українські військові відзнаки періоду національно-визвольної боротьби 1914-1952рр."

10.04.2014   15:30Агенцiя

10 квітня о 15.30 у Чернігові в Літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться відкриття експозиції «Українські військові нагороди періоду національно-визвольної боротьби 1914–1952 рр.»
Копії цих історичних раритетів відтворив член Львівської громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» Михайло Дмитрів.
Експозиція складається з п’яти тематичних стендів-планшетів із копіями відзнак («Сокіл», «Січ», «Пласт», – провісники Українського національного війська»; «Українські січові стрільці»; «Збройні сили Української Народної Республіки»; «Українська Галицька Армія»; «Україна в Другій світовій війні») і книжкової виставки про боротьбу за незалежність України в 20-му сторіччі, українські військові відзнаки та нагороди.
Організатори: Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського за сприяння Українського інституту національної пам’яті, Національного музею історії України, департаментів культури і туризму, національностей та релігій й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3, Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського.
Початок заходу: о 15.30 у четвер, 10 квітня 2014 року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.