Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 19:08:06

Щопонеділковий брифінг в облдержадміністрації

17.03.2014   12:00Агенцiя

17 березня, у понеділок, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг з наступних тем:
1. Про заходи, що проходять у військових частинах, які розташовані на території області.
Спікери:
- начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) Вадим Мисник;
- начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Сергій Болдирев.
2. Координація дій відповідних служб під час проходження паводків та забезпечення життєдіяльності населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Спікери:
- заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Володимир Куц;
- начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Сергій Болдирев.
3. Також представники ЗМІ зможуть отримати оперативну інформацію з інших соціально-економічних питань розвитку області.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини