Трагікомедія "Вдови"
▼ Театр "АмаТеа"▼ Чернігів
16 березня (неділя) -19:00
18 березня (вторник) - 19:00
Різні зустрічі. Різні люди. Одне місце… дивне місце. Кафе, в якому все і відбувається. Дві заплутані історії, герої, долі котрих переплелися у ритмі танго. Багато цікавого, загадкового, веселого і сумного – це абсурдна трагікомедія «Вдови».
Адреса: вул. Шевченка, 24 (Обласний Будинок Культури УТОГ) (район Красного мосту, навпроти магазину СОЮЗ)
Вартість квитків - 20 грн.
З питань бронювання та заказу квитків звертатися:
http://vkontakte.ru/kostyantyn_kaminskyi - Костянтин, 093-768-98-38
https://vk.com/id19944839 - Оля, 093-437-11-07
Квитки можна буде також придбати безпосередньо перед початком спектаклю
Веб-сайт: https://vk.com/teatr.amatea
Останні новини Чернігівщини
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22
День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression