Обговорення очікуваного впливу Асоціації з ЄС на агропромисловий сектор Чернігівської області
Публічне обговорення результатів дослідження аналізу очікуваного впливу Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на розвиток сільських територій, а також на виробників, переробників продукції агропромислового сектору відбудеться 13 березня в селищі Куликівка Чернігівської області.
Передбачається, що під час заходу громадськість зможе ознайомитися з аналізом можливих структурних змін в аграрній сфері України та Чернігівській області у зв’язку з можливим підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Буде надано оцінку впливу на зайнятість населення та розвиток підприємств. Розкриватимуться питання, що стосуються органічного фермерства, генетично-модифікованої продукції, санітарних та фітосанітарних заходів, стандартів торгівлі рослинами, насінням рослин, продуктами, отриманими з рослин, фруктами та овочами, живими тваринами та продуктами тваринництва.
Учасники заходу зможуть взяти участь в публічній дискусії щодо сильних і слабких сторін, можливостей і потенційних загроз для аграрної сфери від можливого підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також виробити пропозиції щодо посилення позитивних та послаблення негативних ефектів у сфері АПК.
Дослідження здійснено групою експертів в рамках проекту «Аналіз впливу асоціації з Європейським Союзом на агропромисловий сектор Чернігівського та Миколаївського регіону», що реалізується громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Місце проведення: селище Куликівка, вул. Щорса, 67
Початок о 10.00.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.
У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.